Menu Zavřít
Více Zavřít
Zápas

Hongkong zaskočil Bermudy a zamotal situaci ve skupině B4

5. 6. 2017 | Petr Sumbal
Bermudy si do skupiny B4 přenesly ze základní části 3 body, Hongkong pouze jeden. Asiaté tak museli Bermudy porazit, aby si uchovali šanci na boje o medaile B skupiny. Favority sice před utkáním nebyli, ale od začátku směřovali za překvapivým výsledkem. V prvních dvou třetinách vstřelil Hongkong po jedné brance a před Bermudami tak byl před třetí třetinou nelehký úkol, nepříznivý vývoj otočit ve svůj prospěch. Srdnatě bránící hráči Hongkongu však žádnou branku ve své síti nedopustili, naopak ještě sami jeden gól přidali a připsali si tak důležité tři body do tabulky skupiny B3.
 

Ohlasy

Justin Reid (útočník Hongkongu): Začali jsme dobře. Oproti minulým zápasům byl velký rozdíl, jak jsme odstartovali zápas. V první třetině jsme byli silní a hráli jsme dobře jako tým a ani ve zbytku zápasu jsme nepolevili. Bermudy mají dobrý tým a dobrého brankáře, my jsme při svých šancích ale měli i štěstí a dokázali je proměnit.

Derrick Holmes (brankář Bermud): Tohle bohužel není výsledek, který jsme chtěli. Hongkong byl dneska velmi silným soupeřem. Snad se dokážeme zvednout pro příští zápas.