Menu Zavřít
Více Zavřít
Zápas

Arménie udolala Bermudy a poprvé v historii bude hrát o medaile nižší divize!

6. 6. 2017 | Petr Dejnožka
Celek Bermudských ostrovů nebude pardubický šampionát považovat za úspěšný, umístění z předchozích turnajů nezopakuje ani v nejmenším. V přímém souboji o postup do semifinále nižší divize sice dokázal smazat dvoubrankový náskok Arménie, následně ale inkasoval 24 sekund před koncem do prázdné branky rozhodující trefu. Arménci díky výsledku 3:2 přepíší nejlepší výsledek svého týmu v historii a dokonce si to v závěrečných dnech rozdají o medaile nižší divize. Na Bermudy zbyl pouze duel o konečné 17. místo.
 

Ohlasy

Yan Leclerc (brankář týmu Bermud): Byli jsme připraveni na tento zápas, opravdu jsme ho chtěli vyhrát. Tým ukázal hodně ze svého charakteru. Nikdo nic nevzdal, všichni bojovali až do konce. Měli jsme opravdu skvělou třetí třetinu, ve které jsme vstřelili dva góly. Předvedli jsme zde úžasnou týmovou hru.

Mark Vartazarmian (obránce Arménie): Byl to náročný zápas, z výsledku máme obrovskou radost. Na turnaji hrajeme velmi dobře, zápas od zápasu se zlepšujeme a boj o medaile je pro nás odměnou za bojovnost a práci, kterou jsme tady zatím odvedli.