Menu Zavřít
Více Zavřít
Zápas

Důležitou přestřelku zvládla lépe Francie

5. 6. 2017 | Vít Trubička
Již v prvních minutách šla do vedení Francie. To si pojistila v jedenácté minutě. Celý zápas byl velmi tvrdý a přinesl mnoho vyloučených zejména na straně Kajmanských ostrovů. Francie dokázala prověřit kajmanskou obranu více než důrazně a ta poté pětkrát selhala. Ovšem v samém závěru se nadechovaly i Kajmany a stihly ještě zdramatizovat vývoj utkání.
 

Ohlasy

Stephane Lion (brankář Francie): Byla to velmi důležitá hra. Hrálo se o postup do A skupiny. Hráli jsme proti velmi dobrému týmu. Myslím si, že jsme vyhráli, protože jsme zůstali jako tým. Každý nás hrál dobře dohromady a nenechali jsme jim nic zadarmo.

Matthew Halverson (trenér Kajmanských ostrovů): V první řadě bych chtěl poděkovat fanouškům, kteří nám opravdu pomáhali. Bohužel se hrálo jen velmi málo času pět na pět, dokonce si myslím, že tam bylo v některých případech i simulování soupeře. Nicméně jsem rád, že jsme dokázali vstřelit tři góly. Dva z nich vstřelil Ryan Pull, který se pak ovšem zranil. Bylo to od něj nejlepší představení, jaké jsem kdy v hokejbalu viděl.