Menu Zavřít
Více Zavřít
Zápas

Libanon mocně dotahoval, Bermudy ale těsný náskok 3:2 ubránily

3. 6. 2017 | Klára Petrásková
Zpočátku duelu bylo k vidění mnoho nepřesností, pak se ale v útoku usadili hráči Bermud. A byli to také oni, kdo otevřel skóre, z vedení se ale radovali jen 28 vteřin. Tak krátká doba totiž Libanonu stačila na srovnání a začínalo se opět od nuly. Další branky přišly na řadu až ve druhé části, kdy Libanonští doplatili na příliš mnoho vyloučených. Hokejbalisté z Karibiku totiž rozvlnili soupeřovu síť hned dvakrát a odskočili tak na 3:1. Libanon v závěrečné části kousal a ze všech sil útočil, zmohl se však už jen na snížení a tři body tak ze sobotního mače braly Bermudy.
 

Ohlasy

Pierre Habib, brankář Libanonu: Byl velmi těžký zápas. Měli jsme hodně vyloučených, neustále jsme se bránili, to je strašně vyčerpávající. Povedlo se mi dát do toho všechno a jako tým jsme s nimi hráli až do konce. Nakonec můžeme být částečně spokojení. V přesilovkách se nám daří docela dobře dostávat do pásma, ale chybí nám ty klíčové střely. Většinu nám toho soupeř zblokuje. Musíme hledat ty mezery a rohy v brance. Až nebudeme mít tolik vyloučených, můžeme pomýšlet na vítězství v utkání.

Jacob Amlong, útočník Bermudských ostrovů: Byl to náš druhý zápas. Včera jsme viděli hrát Libanon a hrál velmi dobře, takže jsme věděli, že dnes to bude těžké utkání. Na obou stranách bylo hodně vyloučených, nám se povedlo dát z přesilovky branku. Měli jsme dvě vstřelené branky a přidali ještě třetí a pak chtěli skóre ubránit. V zápase rozhodovalo hlavně hodně vyloučení a taky nás podržel gólman.